Wyposażenie Łazienek

CERAMIKA


Miski podwieszane, kompakty WC, bidety, umywalki, pisuary, deski sedesowe - jedym słowem ceramika sanitarna.

Więcej

KABINY I WANNY


Kabiny prysznicowe ramowe i bezramowe, brodziki w dowolnym rozmiarze, profesjonalne odwodnienia liniowe.

Więcej

ARMATURA


Szeroki wybór producentów armatury łazienkowej oraz najnowsze rozwiązania podtynkowe.

Więcej

GRZEJNIKI


Szeroki wybór producentów grzejników łazienkowych.

Więcej

Łazienka

Płytki ceramiczne

Nowoczesne, wysokiej jakości płytki ceramiczne do łazienki, salonu oraz kuchni. Bogaty wybór płytek naściennych i podłogowych, listew i dekorów, w różnych rozmiarach i modnych kolorach. Trwały i odporny na warunki atmosferyczne gres doskonale sprawdzi się na tarasie czy balkonie.

Więcej

Kuchnia

Ceramika sanitarna

Ceramika sanitarna to kolejny bardzo ważny elment wyposażenia lazienki. Miski podwieszane wc nadają nowoczesny wygląd, pozwalają zaoszczędzić miejsce, a także są łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Ciekawym zabiegiem będzie zastosowanie umywalki nablatowej, która w połączeniu z blatem nada niepowtarzlny styl łazience.

Więcej

Kabiny, brodziki i wanny

Kabiny, brodziki i wanny

Odpowiednio dobrana kabina prysznicowa zapewni komfort użytkowania, a dopasowany brodzik podkreśli indywidualny charakter łazienki. Odwodnienie liniowe bedzie nowoczesnym odzwierciedleniem brodzika. Wanna wolnostojąca bądź do zabudowy będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie długie relaksujące kąpiele.

Więcej

Salon

Armatura

 Baterie podtynkowe to propozycja dla tych, którzy poszukują nowoczesnego a zarazem minimalistycznego stylu w łazience. Wyszukane baterie retro idealnie wpasowują się do łazienek zaprojektowanych w stylu rustykalnym, a ich forma i kształt zadowoli najbardziej wymagających. 

Więcej

Salon

Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne

Grzejnik łazienkowy potocznie nazywany "drabinką" odgrywa bardzo ważną rolę w łazience, a poprzez odpowiedni dobór mocy, będziemy cieszyć się komfortową temperaturą w pomieszczeniu. Nieodłączny element grzejnika jakim jest moduł z głowicą termostatyczną pozwala na optymalne wykorzystanie ciepła dostarczonego przez grzejnik.

Więcej


Zadzwoń lub przyjdź do nas

 
+48 14 655 32 02

Dział łazienka    570 19 19 70

Dział kuchnia     570 21 00 21

Kontakt bezpośredni do pracowników


mapa z adresemF.H.U. "SATURN" Sp.J.
ul. Paderewskiego 4
33-100 Tarnów

Promocje

Kwartalnik Promocyjny Excellent nr 4/2019
2019-10-03
Aktualna oferta promocyjna ważna od 01.10 do 31.12.2019.
Kwartalnik Promocyjny Excellent nr 3/2019
2019-08-05
Kolejna odłosna promocji na produkty marki Excellent oraz nowości produktowe 2019. Promocja trwa od 01.07.2019 do 30.09.2019